Bell автоматски молив за усни Perfect Contour

171.00 ден

-19% Попуст

Долготраен автоматски молив за усни.
Прецизниот тенок апликатор овозможува совршено контурирање и ја корегира контурата на усните. Моливчето за усни спречува размачкување на карминот и гарантира долготрајна шминка и совршен изглед.
Нанесување е интензивно, може да се нанесува на целите усни, како основа под кармин или како сјај за усни. Достапно во шест универзални бои кои одговараат на кармин Velvet Matt.

Исчисти
SKU: N/A Категории: , , Ознака:

Description

Долготраен автоматски молив за усни.
Прецизниот тенок апликатор овозможува совршено контурирање и ја корегира контурата на усните. Моливчето за усни спречува размачкување на карминот и гарантира долготрајна шминка и совршен изглед.
Нанесување е интензивно, може да се нанесува на целите усни, како основа под кармин или како сјај за усни. Достапно во шест универзални бои кои одговараат на кармин Velvet Matt.

Brand

BELL Cosmetics

Дополнителни Информации

Нијанса

01, 02, 03, 04, 05, 06

Bell автоматски молив за усни Perfect Contour

Select Options
Исчисти