alkmene MY Tea Tree Гел за миење 150мл

449.00 ден

Високо ефикасна формула за длабинско чистење на порите со уникатна комбинација од масло од чајно дрво и цинк ПК, која докажано ги намалува мозолчињата и митесерите.
Ефикасно ја чисти кожата од нечистотија, вишок маснотии и шминка, без да ја суши. За чист, суптилен тен во длабочина.
Дерматолошки тестиран производ. Не ги затнува порите.
Начин на употреба: Нанесете и масирајте со нежни движења на влажна кожа. Исплакнете.
Забелешка: Природното масло од чајно дрво може да го замати производот – тоа не влијае на квалитетот.

Description

alkmene MY Tea Tree Гел за миење 150мл

449.00 ден