alkmene MY Tea Tree Стик против мозолчиња 15мл

420.00 ден

Високо ефикасна, смирувачка формула со уникатна комбинација од масло од чајно дрво и цинк ПК, која докажано ги намалува мозолчињата, митесерите и црвенилото за само 2 часа.
За чист, суптилен тен во длабочина. Дерматолошки тестиран производ. Не ги затнува порите.
Начин на употреба: Нанесете 1-4 пати на ден на местата каде што има знаци на црвенило или мозолчиња. Дејствува веднаш.
Забелешка: Не нанесувајте на иритирана кожа.

Description

alkmene MY Tea Tree Стик против мозолчиња 15мл

420.00 ден