alkmene MY Tea Tree Хидратантна крема за стапала 100мл

320.00 ден

Високо ефикасна, хранлива формула со уникатна комбинација од масло од чајно дрво и уреа која длабински ја хидрира и смирува сувата кожа на стапалата, и го намалува чешањето, деноноќно.
Го зајакнува заштитниот слој на кожата и на тој начин штити од појава на спортско стапало. За меки, мазни стапала. Дерматолошки тестиран производ.
Производител: Mann & Schröder GmbH, Германија

Категории , Ознака:

Description

alkmene MY Tea Tree Хидратантна крема за стапала 100мл

320.00 ден