alkmene MY Tea Tree Шампон против првут 200мл

420.00 ден

Високо ефикасната формула со уникатна комбинација на масло од чајно дрво и пироктон оламин која го ублажува чешањето, значително го намалува првутот и спречува појава на нов.
Смирува и ефикасно се бори против сув, иритиран скалп. За мека коса и здрав скалп. Дерматолошки тестиран производ.
Забелешка: потребна е долготрајна употреба за да може шампонот целосно да делува и да ја врати природната рамнотежа на скалпот.
Производител: Mann & Schröder GmbH, Германија

Категории , Ознака:

Description

alkmene MY Tea Tree Шампон против првут 200мл

420.00 ден