Bell моно сенки за очи “the one”

284.00 ден

Сенки за очи во 10 уникатни нијанси, 7 мат и 3 бисерни нијанси. Веганска, кадифена формула која совршено се вклопува и обезбедува долготраен ефект на шминката. Сенките траат во текот на денот, не се ронат и не бледеат. Уникатните нијанси совршено ја надополнуваат дневната или вечерната шминка. Производот е достапен во 7 мат верзии и 3 бисерни нијанси. Производот е PETA сертифициран.
Совет за користење:
Мат сенките нанесете ги со мека четка, додека бисерни сенки со рамна поцврста четка или со прст.

SKU: Не е достапно Категории , , , Ознака:

Description

Дополнителни информации

нијанса

01, 02, 03, 04, 05, 06, 07, 08, 09, 10

Brand

BELL Cosmetics

Bell моно сенки за очи "the one"

Select Options