Bell Beauty Blush руменило за лице

217.00 ден

Производот совршено ги нагласува и осветлува јаболчниците, давајќи им нежен фин сјај.
Меката и пријатна текстура гарантира лесна примена, рамномерна пигментација и долготраен ефект на здрава сјајна кожа. Руменилото не исчезнува во текот на денот. Трите нијанси можат да се комбинираат совршено и да одговараат на кој било тен.

SKU: Не е достапно Категории , Ознака:

Description

Производот совршено ги нагласува и осветлува јаболчниците, давајќи им нежен фин сјај.
Меката и пријатна текстура гарантира лесна примена, рамномерна пигментација и долготраен ефект на здрава сјајна кожа. Руменилото не исчезнува во текот на денот. Трите нијанси можат да се комбинираат совршено и да одговараат на кој било тен.

Дополнителни информации

Нијанса

01, 02, 03

Brand

BELL Cosmetics

Bell Beauty Blush руменило за лице

Select Options