Bell HYPOAllergenic Fresh Trio руменило

249.00 ден

Bell HYPOAllergenic FRESH трио руменило обезбедува долготраен природен изглед, со ефект кој ќе му даде благ сјај на вашето лице.
Специјална формула која спречување сувост, со многу лесно нанесување, што го прави идеален за луѓе со чувствителна кожа.
Ја прави вашата кожа да блесне. Идеален сет за моделирање на лице и контурирање.
Комбинацијата на топли и ладни пастелни нијанси е универзален сет за сите типови кожа.
89% природен веган производ.

Категории , , Ознака:

Description

Bell HYPOAllergenic Fresh Trio руменило

249.00 ден