Bell HYPOAllergenic Super Nude сјај за усни

310.00 ден

-10% Попуст

Сјај за усни во нежни Nude нијанси. Дава сјај и волумен. Омекнува и храни. Овозможува пријатно чувство на меки усни. Со специјален апликатор за прецизна и лесна примена. Погоден за чувствителни и иритирани усни. Дерматолошки тестиран производ.

Исчисти
SKU: N/A Категории: , , Ознака:

Description

Сјај за усни во нежни Nude нијанси. Дава сјај и волумен. Омекнува и храни. Овозможува пријатно чувство на меки усни. Со специјален апликатор за прецизна и лесна примена. Погоден за чувствителни и иритирани усни. Дерматолошки тестиран производ.

Brand

Bell HYPOAllergenic

Дополнителни Информации

Нијанса

01, 02, 03, 04, 05, 06

Bell HYPOAllergenic Super Nude сјај за усни

Select Options
Исчисти