Bell Stop Dark Cirkles течен коректор

217.00 ден

Содржаните растителни состојки, како што се пченични протеини и екстракт од скакулец, создаваат АКТИВЕН ЛИФТИНГ КОМПЛЕКС кој нежно ја затегнува и осветлува областа под очите, веднаш ги брише брчките и создава прекрасен свеж изглед.
Производот совршено се прилагодува на кожата и сигурно ги крие несовршеностите. Лесната формула овожможува лесна примена. Достапно во три бои: 01-soft porcelain, 02-true ivory, 03-true beige.

Исчисти
SKU: Не е достапно Категории: , , Ознака:

Description

СТОП на темните кругови околу очите. Коректорот создава АКТИВЕН ЛИФТИНГ КОМПЛЕКС кој нежно ја затегнува и осветлува областа под очите, тоа веднаш ги “брише” брчките и темните кругови под очите создавајки прекрасен свеж изглед.
Производот совршено се прилагодува на кожата и сигурно ги крие несовршеностите. Лесната формула овожможува лесна примена. Достапно во три бои.

Brand

BELL Cosmetics

Дополнителни Информации

Нијанса

01, 02, 03

Bell Stop Dark Cirkles течен коректор

Select Options
Исчисти