Bell течна пудра Ultra Cover Mat

390.00 ден

-8% Попуст

Силно покривна мат течна пудра. Овој производ гарантира покривање на сите несовршености, има долготраен ефект, кожата станува мат и мазна. Не оксидира во текот на денот, а пријатната кремаста конзистентност го олеснува користењето. Содржи сок од лист од алое вера, кој ги зголемува хидратантните и измазнувачките својства на оваа пудра.
Идеална е за секојдневна употреба и за посебна пригоди.

Исчисти
SKU: N/A Категории: ,

Description

Brand

BELL Cosmetics

Дополнителни Информации

Нијанса

03 Vanilla, 04 Yellow Beige, 05 Soft Beige, 06

Bell течна пудра Ultra Cover Mat

Select Options
Исчисти