Bell HYPOAllergenic течна база за сенки за очи Soft

317.00 ден

Дали сакате долготрајна шминка? Изберете ја оваа основа за сенки за очи. Значително ја продолжува издржливоста на шминката, а неговата беж нијанса го изедначува тонот на кожата.
Со прецизниот апликатор, нанесувањето на подлогата е “детска игра”. Не содржи мириси.
Дерматолошки и офталмолошки тестиран производ.
Погоден за луѓе со чувствителна кожа и склони кон алергии.

SKU: 5902082518990 Категории , , , Ознака:

Description

Brand

Bell HYPOAllergenic

Bell HYPOAllergenic течна база за сенки за очи Soft

317.00 ден