Bell HYPOAllergenic навлажнувачко и регенерирачко масло за усни со коноп

359.00 ден

Bell HYPOAllergenic навлажнувачко и регенерирачко еликсир масло за усни со масло од коноп.

Во оставот содржи масло од семе од коноп, јатки од кајсија и арганово масло кои хидрираат, ги храни, омекнува и измазнува усните. Има хидратантно и регенерирачко дејство.
Лесната текстура не се држи до усните и создава пријатно чувство. Специјалниот апликатор со тркалање ги масира и омекнува усните.

100% Веган. Дерматолошки тестиран производ. Погоден за луѓе со чувствителна и склона кон иритација на кожата.

SKU: 5902082536994 Категории , , Ознака:

Description

Bell HYPOAllergenic навлажнувачко и регенерирачко еликсир масло за усни.

Во оставот содржи масло од семе од коноп, јатки од кајсија и арганово масло кои хидрираат, ги храни, омекнува и измазнува усните. Има хидратантно и регенерирачко дејство.
Лесната текстура не се држи до усните и создава пријатно чувство. Специјалниот апликатор со тркалање ги масира и омекнува усните.

100% Веган. Дерматолошки тестиран производ. Погоден за луѓе со чувствителна и склона кон иритација на кожата.

Brand

Bell HYPOAllergenic

Bell HYPOAllergenic навлажнувачко и регенерирачко масло за усни со коноп

359.00 ден