Bell туш гел Super Stay Gel Eyeliner

324.00 ден

Bell Super Stay Gel тушот има гел текстура која е лесна за нанесување, погодна за тенки и за дебели линии. Дава интензивно црна боја и целосна покриеност уште со првата апликација. Неговата формула е водоотпорна и е долготрајна. Водоотпорната формула ја прави вашата шминка да трае долго и спречува да избледне и избрише во текот на денот.

SKU: 5902082531364 Категорија Ознака:

Description

Интензивно црна боја и целосна покриеност веќе со првата апликација. Водоотпорната формула ја прави вашата шминка да трае долго и спречува да избледе во текот на денот. Гел кремастата конзистенција ја прави апликацијата полесна и ви овозможува да нацртате и тенки и дебели линии.

Brand

BELL Cosmetics

Bell туш гел Super Stay Gel Eyeliner

324.00 ден