Bell туш за очи Professional Liquid Eyeliner

205.00 ден

Liquid Eyeliner туш за очи за интензивно црна боја со екстремно тенка мека четка.

SKU: 590208251794 Категорија Ознака:

Description

Класичен течен ајлајнер со интензивно црно, што се шири рамномерно и додава длабочина на очите. Екстремно тенка и флексибилна четка обезбедува лесна примена и е совршена за цртање прецизни, фини линии на очните капаци. Не се размачкува на очните капаци во текот на денот.

Brand

BELL Cosmetics

Bell туш за очи Professional Liquid Eyeliner

205.00 ден