Manhattan Brow Shake 2во1 пудра и туш за веѓи – водоотпорно

Original price was: 495.00 ден.Current price is: 245.00 ден.

-51% Off

Пудра за веѓи за целосни и дефинирани веѓи. Мекиот апликатор и интензивната боја овозможуваат пријатна и лесна апликација.
За сензуални “зачадени” очи, пудрата за веѓи може едноставно да се претвори и користи и како ајлaјнер (туш) за очи.
Водоотпорен, отпорен на замаглување, издржлив.

SKU: Не е достапно Категории , , , Ознака:

Description

Пудра за веѓи за целосни и дефинирани веѓи. Мекиот апликатор и интензивната боја овозможуваат пријатна и лесна апликација.
За сензуални “зачадени” очи, линијата за прелистување може едноставно да се претвори и користи и како ајлaјнер (туш) за очи.
Водоотпорен, отпорен на замаглување, издржлив.

Дополнителни информации

Нијанса

1-blonde, 2-medium brown, 3-dark brown

Brand

MANHATTAN COSMETICS

Manhattan Brow Shake 2во1 пудра и туш за веѓи - водоотпорно

Select Options