Manhattan cosmetics compact камена пудра

Original price was: 690.00 ден.Current price is: 490.00 ден.

-29% Off

Мека компактна пудра од Manhattan, микрофина формула за свиленкасто мат финиш. Содржи витамин Е за заштита на кожата, измазнува и ја одржува кожата “се во едно”. Дерматолошки тестирана. Има фиока на извлекување со апликатор сунѓерче за нанесување.

SKU: Не е достапно Категорија

Description

Дополнителни информации

Нијанса

1- Naturalle, 4 – Caramel

Manhattan cosmetics compact камена пудра

Select Options