Manhattan Powder Rouge – руменило за лице

390.00 ден

-21% Off

Пудра руменило со кадифена нежна конзистенција за природно свеж тен.
Долготраен ефект. Ги нагласува јаболчниците и го контурира лицето.
Лесен за нанесување со четката содржана во паковањето.
Формулата содржи витамин Е кој ја потхранува кожата. Дерматолошки тестирано.

SKU: Не е достапно Категории , , Ознака:

Description

Дополнителни информации

Нијанса

59W, 35S

Brand

MANHATTAN COSMETICS

Manhattan Powder Rouge - руменило за лице

Select Options