Manhattan течен коректор Easy Match 3in1

390.00 ден

-11% Off

Функција: Лесната формула на коректорот без масло совршено се прилагодува на тенот на кожата, дава видливо беспрекорен и поздрав изглед на кожата до 13 часа.
Совршен: коректорот визуелно ги крие недостатоците на кожата и помага во намалување на темните кругови околу очите и црвенилото на лицето.
Заштитна функција: формулата содржи витамин Е, 24 часа хидратантен комплекс и заштитен фактор 20.
Лесно се нанесува и се меша. Дерматолошки тестиран.

SKU: Не е достапно Категории , , Ознака:

Description

Дополнителни информации

Нијанса

10, 20-classic beige, 30

Brand

MANHATTAN COSMETICS

Manhattan течен коректор Easy Match 3in1

Select Options