Salamander Gel Ultraflat ултратенки гел влошки

612.00 ден

Висококвалитетни утратенки гел влошки.
Горниот дел е изработен од мек и пријатен материјал, обезбедувајќи удобност при носење. Анатомски облик на влошката го омекнува одењето и прави удобно и стабилно. Долниот дел има анти-лизгачки слој и обезбедува стабилност на стапалото во чевелот. Перфорацијата на влошките овозможува ефикасна циркулација на воздухот во обувките. Дерматолошки тестирано.
Достапна во големини 36/37, 38/39, 40/41, 42/43, 44/45.

SKU: Не е достапно Категории , Ознака:

Description

Висококвалитетни утратенки гел влошки.
Горниот дел е изработен од мек и пријатен материјал, обезбедувајќи удобност при носење. Анатомски облик на влошката го омекнува одењето и прави удобно и стабилно. Долниот дел има анти-лизгачки слој и обезбедува стабилност на стапалото во чевелот. Перфорацијата на влошките овозможува ефикасна циркулација на воздухот во обувките. Дерматолошки тестирано.
Достапна во големини 36/37, 38/39, 40/41, 42/43, 44/45.

Дополнителни информации

Број

36/37, 38/39, 40/41, 42/43, 44/45

Brand

SALAMANDER

Salamander Gel Ultraflat ултратенки гел влошки

Select Options