Salamander – Округли врвки за чевли – дебели 90см.

105.00 ден

-15% Попуст

Округли врвки за чевли – дебели, должина 75см.

SKU: Не е достапно Категории: , Ознака:

Description

Округли врвки за чевли – дебели, должина 75см.

Brand

SALAMANDER

Дополнителни Информации

Боја

018 – црна

Salamander - Округли врвки за чевли - дебели 90см.

Select Options