Salamander – Плетени врвки за чевли – округли 180см.

140.00 ден

Плетени врвки за чевли – округли, должина 180см.

SKU: Не е достапно Категории , Ознака:

Description

Плетени врвки за чевли – округли, должина 180см.

Дополнителни информации

Боја

012 – темна кафеава, 018 – црна

Brand

SALAMANDER

Salamander - Плетени врвки за чевли - округли 180см.

Select Options