Salamander – Плетени врвки за чевли – округли 60см

65.00 ден

Плетени врвки за чевли – округли, должина 60см.

SKU: Не е достапно Категории , Ознака:

Description

Плетени врвки за чевли – округли, должина 60см.

Дополнителни информации

Боја

008 – кафеава

Brand

SALAMANDER

Salamander - Плетени врвки за чевли - округли 60см

Select Options