Salamander – Сплескани врвки за чевли – широки 90см

70.00 ден

-19% Попуст

Сплескани врвки за чевли – широки, должина 90см.

SKU: Не е достапно Категории: , Ознака:

Description

Сплескани врвки за чевли – широки, должина 90см.

Дополнителни Информации

Боја

015 – црвена

Brand

SALAMANDER

Salamander - Сплескани врвки за чевли - широки 90см

Select Options