Salamander – Спортски врвки за чевли – сплескани 200см

184.00 ден

Спортски врвки за планинарски чевли – сплескани, должина 220см.

SKU: Не е достапно Категории , Ознака:

Description

Спортски врвки за планинарски чевли – сплескани, должина 200см.

Дополнителни информации

Боја

018 – црна

Brand

SALAMANDER

Salamander - Спортски врвки за чевли - сплескани 200см

Select Options