Esprit Essential сет за жени (30мл парфем EDP + гел за туширање 200мл)

1,100.00 ден

Out of Stock

Esprit Essential for Her е најнов парфем на ESPRIT за жени, кој искача на пазарот во 2021 година. Мирисот е свежо-цветен.
Сетот содржи 30мл парфем EDP + гел за туширање 200мл

Мирисни ноти:
Врвни ноти: Калинка, црна рибизла
Срцеви ноти: Божур, Магнолија, Лотус
Основни ноти: мошус, кедрово дрво, бел килибар

Нема на залиха

SKU: 4051395241512 Категории , Ознака:

Description

Esprit Essential for Her е најнов парфем на ESPRIT за жени, кој искача на пазарот во 2021 година. Мирисот е свежо-цветен.

Дополнителни информации

количина

20мл, 40мл

Brand

ESPRIT

Esprit Essential сет за жени (30мл парфем EDP + гел за туширање 200мл)

1,100.00 ден

Нема на залиха