Tom Tailor Happy To Be сет за жени (30мл парфем + гел за туширање 150мл)

1,210.00 ден

Tom Tailor Happy To Be сет за жени (30мл парфем + гел за туширање 150мл).

Happy To Be е нов парфем на Tom Tailor за жени.
Мирисот е водено-свеж со натпросечна долготрајност.
Топ ноти: Горчлив портокал, Грејпфрут, Лимон, Бел ѓумбир.
Срцеви средни ноти: Водени ноти, Сол, Ванила.
Основни ноти: Килибар, Кашмир, Сандалово дрво.

Description

Дополнителни информации

Количина

30мл, 50мл

Tom Tailor Happy To Be сет за жени (30мл парфем + гел за туширање 150мл)

1,210.00 ден