Tom Tailor By The Sea EDT женски

810.00 ден1,360.00 ден

Тоалетна вода за жени Tom Tailor By the sea е инспириран од сензуалното искуство на еден ден на море, а мирисот комбинира цветни, агруми и овошни ноти.
Секое едно прскање на овој мирис испушта чувство на бестежинска состојба и слобода – како ден на море.
Ноти на мирисот:
Врвни ноти: Лимон, зелено јаболко, озонски ноти, кисел портокал (Bitter orange)
Срцеви ноти: Јасмин, соларна нота, роза, маринада
Основни ноти: кедрово дрво, ванила, вербена ратение

Исчисти
SKU: N/A Категории: , Ознака:

Description

Земи длабок здив. Затворете ги очите и почувствувајте ја топлината на сонцето, брановите и солта во воздухот.
Тоалетот за жени Tom Tailor By the sea е инспириран од сензуалното искуство на еден ден на море, а мирисот комбинира цветни, агруми и овошни ноти.
Секое едно прскање на овој мирис испушта чувство на бестежинска состојба и слобода – како ден на море.

Brand

TOM TAILOR

Дополнителни Информации

количина

30мл, 50мл

Tom Tailor By The Sea EDT женски

Select Options
Исчисти