Bell HYPOAllergenic блескава база Primer Beauty Glow

570.00 ден

HYPOAllergenic Primer база подлога за блескав ефект и свеж изглед. Формула збогатена со хијалуронска киселина, екстракт од алое и светлечки рефлектирачки честички. Нанесете го прајмерот пред ставање на пудрата или користете го самостално како таков производ.

SKU: 5902082524762 Категорија Ознака:

Description

Невообичаена моќ за разубавување. Благодарение на дериватот на хијалуронска киселина и специјално избраната состојка за освежување, добивате изглед на здрава и навлажнета кожа. Додавање на светлечки рефлектирачки пигментни честички овозможува да се добие светлечки ефект и свеж изглед. Екстрактот од алое делува смирувачки и против воспалитерлно. Нанесете го прајмерот пред ставање на пудрата или користете го самостално како таков производ. Тестиран под надзор на дерматолог.

Brand

Bell HYPOAllergenic

Bell HYPOAllergenic блескава база Primer Beauty Glow

570.00 ден