Bell HYPOAllergenic фиксирачка пудра во прав

367.00 ден

Out of Stock

Фиксирачка пудра во прав погодна за сите типови и нијанси на кожа. Ја продолжува издржливоста на шминката и има измазнувчки ефект. Создава тенок невидлив слој-филм, кој не ја менува бојата на веќе нанесената шминка и затоа совршено може да се комбинира со сите производи за шминкање на лицето, пудри течни или камени, коректори, хајлајтери, руменило и др. Со користење на овој производ гарантирано се зголемува издржливоста на тие производи за шминкање на лицето.

Нема на залиха

Категории , Ознака:

Description

Brand

Bell HYPOAllergenic

Bell HYPOAllergenic фиксирачка пудра во прав

367.00 ден

Нема на залиха