Bell Hypoallergenic Lift Comlex течна пудра

778.00 ден

Иновативна разубавувачка и хидратантна течна пудра која има природен ефект на вашата кожа. Нејзината лесна формула не дозволува да бидат истакнати брчките или сувите точки. По потреба можете да ја прилагодите покриеноста. Неговата долготрајна формула е збогатена со SPF 15 кој го штити лицето од штетните ефекти на сончевата светлина. Вегански производ. Погоден за луѓе со чувствителна и/или кожа склона на иритација. Тестирано под надзор на дерматолог.
Достапно во 4 нијанси.

Исчисти
SKU: N/A Категории: ,

Description

Brand

Bell HYPOAllergenic

Дополнителни Информации

Нијанса

01 Ivory, 02 Yellow alabaster, 03 Vanilla, 04 Golden beige

Bell Hypoallergenic Lift Comlex течна пудра

Select Options
Исчисти