Bell HYPOAllergenic Perfect молив за веѓи со четка

352.00 ден

Перфектен молив за веѓи со чешел.
Иновативниот врв во форма на чешел ги отплеткува веѓите за време на нанесувањето и ги исполнува празнините со полутранспарентна боја, давајќи природен резултат.
Благодарение на долготрајната, лесна формула, не се размачка и не се распаѓа во текот на денот. Составот е збогатен со глицерин, кој ги навлажнува и негува веѓите.
Достапно во 3 нијанси – за русокоси, бринети и кафенокоси девојки.
Веган. Формулата е развиена во согласност со трендот Clean Beauty.
Содржи 81% состојки од природно потекло. Не содржи микропластика.
Погоден за луѓе со чувствителна кожа склона на иритација. Тестирано под надзор на дерматолог и офталмолог.

SKU: Не е достапно Категории , Ознака:

Description

Дополнителни информации

Нијанса

01-Blonde, 02-Dark blonde, 03-Brunette

Brand

Bell HYPOAllergenic

Bell HYPOAllergenic Perfect молив за веѓи со четка

Select Options