Bell HYPOAllergenic база прајмер за корегирање на пори

574.00 ден

Прајмер за измазнување и затегање на порите на лицето.
Видливо ги измазнува и ги крие порите. Лесната, немрсна формула, лесно се нанесува и не се чуствува на кожата. Ја навлажнува, штити од сушење, ја измазнува и затегнува кожата. Ја зголемува издржливоста и отпорноста на шминката. Дерматолошки тестиран производ. Совршен за дами со чувствителна кожа склона кон воспаление.

SKU: 5902082511281 Категории , Ознака:

Description

Brand

Bell HYPOAllergenic

Bell HYPOAllergenic база прајмер за корегирање на пори

574.00 ден