Bell Shiny’s up крем сјај за усни

177.00 ден

-10% Попуст

Кремаст сјај за усни со влажен ефект.
Со една апликација добивате нежни усни со влажен ефект и заситената боја која визуелно ги зголемува и измазнува усните. Пријатната формула на Shiny’s up сјајот не се лепи и не се собира на аглите на усните. Содржи навлажнувачки шеа путер кој има пријатна арома на овошен јогурт. Достапен во шест бои.

Исчисти
SKU: N/A Категории: ,

Description

Brand

BELL Cosmetics

Дополнителни Информации

Нијанса

01, 02, 03, 04, 05, 06

Bell Shiny's up крем сјај за усни

Select Options
Исчисти