Esprit Essential for Him EDT машки парфем

810.00 ден1,230.00 ден

ESPRIT ESSENTIAL for HIM е модерен и моќен машки мирис кој комбинира чисти и смели ноти.
Неконвенционалниот состав на овој мажки мирис ESPRIT ESSENTIAL комбинира неверојатна мажественост преку дрвени ноти со цветни-овошни нијанси.
Мирисни ноти:
Врвни ноти: Зелени листови од темјанушки, малина, бергамот
Срцеви ноти: Темјанушки, Гарденија, Ирис
Основни ноти: Сандалово дрво, ванила, мошус

Исчисти
SKU: N/A Категории: , Ознака:

Description

Неконвенционалниот состав на овој мажки мирис ESPRIT ESSENTIAL комбинира неверојатна мажественост преку дрвени акорди со цветни-овошни нијанси.
ESPRIT ESSENTIAL for HIM е модерен и моќен мирис кој комбинира чисти и смели ноти.

Brand

ESPRIT

Дополнителни Информации

количина

30мл, 50мл

Esprit Essential for Him EDT машки парфем

Select Options
Исчисти