Tom Tailor PURE Man EDT

891.00 ден1,496.00 ден

TOM TAILOR PURE MAN е машки парфем со освежителен мирис, кој асоцира на скапоцени моменти на среќа, смиреност и свесен начин на живот – автентичен, оригинален и едноставно чист мирис.
Горна нота: бергамот, мандарина, смрека.
Средни срцеви ноти: кедрово дрво, лаванда, цимет, бор.
Основни ноти: мошус, мов, ванила, сандалово дрво, ветивер.

SKU: Не е достапно Категории: , Ознака:

Description

TOM TAILOR PURE MAN е машки парфем со освежителен мирис, кој асоцира на скапоцени моменти на среќа, смиреност и свесен начин на живот – автентичен, оригинален и едноставно чист мирис.
Горна нота: бергамот, мандарина, смрека
Средни (срцеви) ноти: кедрово дрво, лаванда, цимет, бор
Основни ноти: мошус, мов, ванила, сандалово дрво, ветивер

Brand

TOM TAILOR

Дополнителни Информации

Количина

30мл, 50мл, Сет

Tom Tailor PURE Man EDT

Select Options