Tom Tailor Be Mindful Man сет (30мл EDT + гел за туширање 200мл)

1,210.00 ден

Out of Stock

Машки парфем Tom Tailor Be Mindful Man EDT (Eau de Toilette). Мирис создаден за мажи кои бараат и знаат како да постигнат баланс во животот. Во стилското шише собрани се чистата радоста, оптимизам и позитивна енергија кои се должат на комбинацијата на пикантни ноти од ѓумбир и бибер, со цитрусови акценти на лимон и грејпфрут. Покрај нив, содржани се ноти од плодот манинка, лаванда и кедрово дрво, за да стигнат до основата од кожа, килибар и ветивер.

Ноти на мирисот
Врвни ноти: ѓумбир, пиперка, лимон, грејпфрут
Срцеви ноти: овошје од Манинка, лаванда, кедар
Основни ноти: Кожа, Килибар, Ветивер

Нема на залиха

SKU: 4051395162510 Категории , Ознака:

Description

Ноти на мирисот
Врвни ноти: ѓумбир, пиперка, лимон, грејпфрут
Срцеви ноти: овошје од Манинка, лаванда, кедар
Основни ноти: Кожа, Килибар, Ветивер

Brand

TOM TAILOR

Tom Tailor Be Mindful Man сет (30мл EDT + гел за туширање 200мл)

1,210.00 ден

Нема на залиха