Tom Tailor PURE for hеr EDT

1,120.00 ден1,646.00 ден

Tom Tailor PURE for hеr e женски парфем кој ги гали сетилата и кожата, едноставно мириса заносно!
Состав на мирисната нота на женски парфем Tom Tailor PURE:
Горна нота: бергамот, роза, цвет од портокал.
Средна срцева нота: јасмин, мошус, килибар.
Основна нота: ветивер, ванила, пачули.

SKU: Не е достапно Категории , Ознака:

Description

Tom Tailor PURE for hеr e женски парфем кој ги гали сетилата и кожата, едноставно мириса заносно!
Состав на мирисната нота на женски парфем Tom Tailor PURE:
Горни ноти: бергамот, роза, цвет од портокал.
Средни (срцеви) ноти: јасмин, мошус, килибар.
Основни ноти: ветивер, ванила, пачули.

Дополнителни информации

Количина

30мл, 50мл

Brand

TOM TAILOR

Tom Tailor PURE for hеr EDT

Select Options