Tom Tailor PURE woman сет (30мл EDT + гел за туширање 200мл)

1,210.00 ден

Out of Stock

Tom Tailor PURE woman сет (30мл EDT + гел за туширање 200мл)

Ноти на мирисот
Врвни ноти: Бергамот, роза, цвет од портокал
Срцеви ноти: Јасмин, мошус, килибар
Средни ноти: Ветивер, Ванила, Пачули

Нема на залиха

SKU: 4051395141522 Категории , Ознака:

Description

Ноти на мирисот
Врвни ноти: Бергамот, роза, цвет од портокал
Срцеви ноти: Јасмин, мошус, килибар
Средни ноти: Ветивер, Ванила, Пачули

Brand

TOM TAILOR

Tom Tailor PURE woman сет (30мл EDT + гел за туширање 200мл)

1,210.00 ден

Нема на залиха