Esprit Essential for Her EDP женски парфем

810.00 ден1,360.00 ден

Esprit Essential for Her е најнов парфем на ESPRIT за жени, кој искача на пазарот во 2021 година. Мирисот е свежо-цветен.

Мирисни ноти:
Врвни ноти: Калинка, црна рибизла
Срцеви ноти: Божур, Магнолија, Лотус
Основни ноти: мошус, кедрово дрво, бел килибар

Исчисти
SKU: N/A Категории: , Ознака:

Description

Esprit Essential for Her е најнов парфем на ESPRIT за жени, кој искача на пазарот во 2021 година. Мирисот е свежо-цветен.

Brand

ESPRIT

Дополнителни Информации

количина

20мл, 40мл

Esprit Essential for Her EDP женски парфем

Select Options
Исчисти