Tom Tailor True Values сет за жени (30мл EDP + гел за туширање 200мл)

1,210.00 ден

Out of Stock

TOM TAILOR TRUE VALUES FOR HER сет за жени (30мл EDT + гел за туширање 200мл)

True Values ​​for Her е женски парфем кој го слави цветот на портокалот и неговото блескаво расположение. Почетното отварање на мирисот е сончево, кој води до бели цветни ноти засладени со нектарини. Основата на мирисот дава топол и кремаст ефект.

Мирисни ноти:

Горни ноти: цвет од портокал
Средни (срцеви) ноти: цвет од портокал, крин, магнолија, нектарина
Основни ноти: сандалово дрво, мошус, килибар

Нема на залиха

SKU: 4051395191527 Категории , , Ознака:

Description

True Values ​​for Her е нов парфем на Tom Tailor за жени, искочен на пазарот во есен 2021 година.

Brand

TOM TAILOR

Tom Tailor True Values сет за жени (30мл EDP + гел за туширање 200мл)

1,210.00 ден

Нема на залиха