Manhattan гел молив за очи Endless Stay – водоотпорен

Original price was: 235.00 ден.Current price is: 205.00 ден.

-13% Off

Еластична, кремаста и ултра мека текстура.
Долготрајна и интензивна гел-боја.
Водоотпорен.
Автоматски молив – нема потреба да се изостри.
Достапно во 9 интензивни гел-бои.

SKU: Не е достапно Категории , , Ознака:

Description

Водоотпорен гел молив за очи на Менхетен со интензивна кремаста гел-боја – ви овозможува лесно и прецизно да создадете совршени контури и дефиниција за вашите очи со левата рака.
Лесно се мешаат за кул изглед на “зачадени” очи!

Дополнителни информации

Нијанса

1-brown, 2-nude, 3-ocean, 4-aqua sparkle, 5-emerald sparkle, 6-black, 7-starlit black, 8-gray, 9-plum

Brand

MANHATTAN COSMETICS

Manhattan гел молив за очи Endless Stay - водоотпорен

Select Options