Manhattan кармин moisture нега & навлажнување

Original price was: 410.00 ден.Current price is: 290.00 ден.

-29% Off

Навлажнувачкиот кармин со интензивна боја, кремаста мека текстура, со дополнителен свежина.
– Откријте ја новата иновација во боја сега – и потопете ги усните во избор од дванаесет возбудливи бои
– Навлажнувачкиот кармин има кремаста текстура која се чувствува супер меко
– се грижи за нежната кожа на усните со A, C & E комплекс и ја штити од штетни сончеви зраци со заштитен фактор 20.
– Достапен во 14 модерни нијанси.

SKU: Не е достапно Категории , , Ознака:

Description

Навлажнувачкиот кармин со интензивна боја, кремаста мека текстура, со дополнителен свежина.
– Откријте ја новата иновација во боја сега – и потопете ги усните во избор од дванаесет возбудливи бои
– Навлажнувачкиот кармин има кремаста текстура која се чувствува супер меко
– се грижи за нежната кожа на усните со A, C & E комплекс и ја штити од штетни сончеви зраци со заштитен фактор 20.

Дополнителни информации

Нијанса

100, 110, 200, 400, 500, 510, 700, 710, 800, 810, 900, 920, 930, 940

Brand

MANHATTAN COSMETICS

Manhattan кармин moisture нега & навлажнување

Select Options