Manhattan коректор Insta Contour & Conceal

Original price was: 420.00 ден.Current price is: 168.00 ден.

-60% Off

Специјален производ на Менхетен со кој можете да го контурирате лицето и да ги скриете недостатоците на кожата. Има формула со долготраен ефект и свиленкаста кремаста текстура која не остава мрсни траги.

SKU: Не е достапно Категории , Ознака:

Description

Специјален производ на Менхетен со кој можете да го контурирате лицето и да ги скриете недостатоците на кожата. Има формула со долготраен ефект и свиленкаста кремаста текстура која не остава мрсни траги. „Insta Contour & Conceal“ е лесен за нанесување, благодарение на удобниот апликатор. Може да се користи и како коректот, за прикривање на недостатоците на лицето, соодветно на тенот на кожата. Лесно се нанесува обезбедувајќи природна сјајност на кожата. Дерматолошки тестирано.

Дополнителни информации

Нијанса

001 – taupe, 002 – caramel

Brand

MANHATTAN COSMETICS

Manhattan коректор Insta Contour & Conceal

Select Options