Manhattan моно сенка Multi Effect

Original price was: 255.00 ден.Current price is: 128.00 ден.

-50% Off

Еднобојни сенки за очи достапни во повеќе нијанси. Лесно се нанесуваат, имаат мека текстура и интензивна боја.

SKU: Не е достапно Категории , Ознака:

Description

Сенките за очи Manhattan Multi Effect Eyeshadow имаат мека текстура и интензивна боја. Лесно се аплицираат и даваат долготраен ефект. Нивната формула е збогатена со витамин Е, кој ја хидрира и ја храни кожата.
Достапни се во повеќе нијанси.

Начин на употреба:
Нанесете ги на сува кожа за постигнување на кадифен изглед, или на влажна кожа за да добиете интензивна боја.

Дополнителни информации

Најанса

12N, 21N, 51M, 54G, 67H, 69G, 71X, 77N, 78F, 81B, 89W, 92Q, 95R, 96Q, 101C, 101G, 109N, 1010N

Brand

MANHATTAN COSMETICS

Manhattan моно сенка Multi Effect

Select Options