Salamander – Округли врвки за чевли – тенки 90см.

95.00 ден

-14% Попуст

Округли врвки за чевли – тенки, должина 90см.

SKU: Не е достапно Категории: , Ознака:

Description

Округли врвки за чевли – тенки, должина 90см.

Дополнителни Информации

Боја

018 – црна, 012 – темна кафеава

Brand

SALAMANDER

Salamander - Округли врвки за чевли - тенки 90см.

Select Options