Salamander – Плетени врвки за чевли – дебели 120см

119.00 ден

етени врвки за чевли – дебели, должина 120см.

SKU: Не е достапно Категории , Ознака:

Description

Плетени врвки за чевли – дебели, должина 120см.

Дополнителни информации

Боја

234 – медиум кафеава

Brand

SALAMANDER

Salamander - Плетени врвки за чевли - дебели 120см

Select Options