Salamander – Плетени врвки за чевли – округли 150см.

105.00 ден

-12% Попуст

Плетени врвки за чевли – округли, должина 150см.

SKU: Не е достапно Категории: , Ознака:

Description

Плетени врвки за чевли – округли, должина 150см.

Дополнителни Информации

Боја

012 – темна кафеава

Brand

SALAMANDER

Salamander - Плетени врвки за чевли - округли 150см.

Select Options