Tom Tailor Adventurous Extreme парфем за мажи

1,230.00 ден1,646.00 ден

Adventurous Extreme е нов парфем на Tom Tailor за мажи во 2023 година. Мирисот е слатко-синтетички.  Adventurous Extreme е за вистински авантуристи, ги руши границите и инспирира нови предизвици. Сè е за да се чувствувате слободно и да се соочите со непредвидливоста на животот. Животот е авантура; авантура која не може да биде поекстремна
Горни ноти: љубичица, шафран, елеми масло.
Срцеви средни ноти: кедар, лаванда, кашмир дрво.
Основни ноти: килибар, мов, гвајак.

SKU: 4051395182525-1 Категории , , Ознака:

Description

Дополнителни информации

количина

30мл, 50мл

Brand

TOM TAILOR

Tom Tailor Adventurous Extreme парфем за мажи

Select Options