Tom Tailor forHER EDT

830.00 ден1,360.00 ден

-9% Попуст

Женски парфем Tom Tailor forHER EDT (Eau de Toilette).
Tom Tailor For Her by Tom Tailor е цветен овошен мирис за жени. Врвни ноти се бергамот, праска и ѓумбир; Средните ноти се роза, фрезија и мирабела слива; Основни ноти се дабов мов, кедрово дрво и мошус. Во луксузно кристално шише дијамантско сечено и гравирано.

SKU: Не е достапно Категории: , Ознака:

Description

Tom Tailor For Her by Tom Tailor е цветен овошен мирис за жени. Беше лансиран во 2019 година. Врвни ноти се бергамот, праска и ѓумбир; Средните ноти се роза, фрезија и мирабела слива; Основни ноти: дабов мов, кедрово дрво и мошус. Во луксузно кристално шише дијамантско сечено и гравирано.

Brand

TOM TAILOR

Дополнителни Информации

Големина

30ml, 50ml, Сет

Tom Tailor forHER EDT

Select Options